Hakkımızda

1989 Yılında, müşteri ihtiyaçlarına yönelik tel parçalar imal etmek amacı ile kurulan firmamız, bir aile şirketidir. İlk kurulduğu yıllarda, çeşitli aparatlar ve kalıplar ile üretim yapan işletmemiz, değişen müşteri ihtiyaçlarına uyabilmek ve kendi ihtiyacı olan makineleri üretmek amacı ile bünyesinde makine imalat kısmını oluşturmuştur.

Zaman içerisinde, müşteri talepleri doğrultusunda, makine imal ve satışına başlanmıştır. Tel ürünler konusunda imalatçı firma olmanın getirdiği tecrübeler, makine imalatı konusunda, firmamıza ve makine talep eden müşterilerimize büyük bir avantaj sağlamıştır.

Bugün geldiğimiz noktada, tel, lama ve boru şeklindeki malzemeler için bükme, şekillendirme, puntalama konusunda, en basit makineden, tam otomatik imalat hatlarına kadar olan yelpazede üretim yapabilmekteyiz. Bugüne kadar üretmiş olduğumuz makinelerin hemen hepsi, Türkiye‘de ilk kez üretilen ve yurt dışı bağımlılığını ortadan kaldıran makinelerdir. Hedefimiz, kapasitemizi yükselterek, yurtdışından bu konuda yapılan makine ithalatını azaltarak, ülkemizden döviz çıkışını minimuma indirmek ve uluslararası rekabette Türkiye'nin de var olduğunu göstermektir.